o-nas-ikona

Tworzymy schody do każdego rodzaju wnętrza

Już od ponad 15 lat produkujemy schody z najwyższej jakości drewna. W oparciu o wieloletnie doświadczenie, wiedzę, umiejętności i pasję do tego, co robimy, stworzyliśmy ofertę, która pozwala nam sprostać zróżnicowanym oczekiwaniom i gustom klientów. Stanowi ona wyczerpującą odpowiedź na panujące trendy i tendencje w świecie aranżacji wnętrz.

Co możemy dla Ciebie zrobić?
Obok schodów na beton i schodów konstrukcyjnych, proponujemy oryginalne schody gięte, jak również szeroki wybór tralek, słupów i poręczy. Sięgamy wyłącznie po najlepsze surowce i materiały wykończeniowe. Do produkcji schodów wykorzystujemy wysokiej jakości drewno krajowe, suszone w profesjonalnych komorach suszarnianych. Stosowane lakiery najwyższej trwałości, wzmacniają odporność schodów na wszelkiego rodzaju zarysowania, powstałych na skutek codziennego użytkowania.

Do produkcji schodów stosujemy szlachetne, twarde gatunki drewna, tj.: dąb, buk jesion. Na specjalne życzenie klientów możemy wykonać schody z luksusowego drewna egzotycznego, m.in.: drewno Sapelli, Merbau.

Działamy w centralnej [?] części województwa śląskiego, w miastach tj.: Będzin, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Katowice, Tarnowskie Góry, Zawiercie, Myszków i w pobliskich okolicach.

Bezpłatna wycena