punkt4

Niestandardowa forma schodów dla wymagających

Współczesne techniki stolarskie pozwalają na stworzenie schodów o wyszukanym i niebanalnym kształcie, do których niewątpliwie zaliczają się schody gięte. Schody gięte, zwane wstęgowymi (z uwagi na swój „falującą” formę), swobodnie wpasowują się w projekt techniczny i wizualny pomieszczenia. Ich konstrukcja opiera się na dwóch belkach policzkowych o odpowiednim zakrzywieniu.

Z uwagi na elastyczność budowy, w przeciwieństwie do schodów konstrukcyjnych, schody gięte potrzebują niewiele przestrzeni. Stanowią one idealne rozwiązanie zarówno dla przestronnych pomieszczeń, jak i tych, w których powierzchnia jest ograniczona. W zależności od preferencji klienta, podstopnie w schodach giętych mogą wystąpić w wersji ażurowej lub w wersji pełnej.

Dzięki swojej oryginalnej formie, schody gięte ozdobią każde pomieszczenie, stając się jednym z nietuzinkowych elementów aranżacji wnętrza. Wykonanie schodów z różnych gatunków drewna krajowego i egzotycznego, daje gwarancję uzyskania niepowtarzalnego efektu.

Schody gięte realizujemy na specjalne zamówienie klientów. Gwarantujemy konkurencyjne ceny!

Bezpłatna wycena