punkt2

Ponadczasowy styl w minimalistycznym wydaniu.

Schody z betonowej konstrukcji to element, który wpisany jest już w pierwszy etap projektowy domu. Kształt takich schodów określony jest z góry, jednak dzięki drewnianemu wykończeniu mogą one nabrać niepowtarzalnego charakteru.

Naszym klientom proponujemy kompleksowe prace wykończeniowe, z którymi całość konstrukcji nabierze estetycznego wyglądu i tym samym zwiększy swoją funkcjonalność. W zakres takich prac wchodzi, m.in.: nałożenie drewnianych stopni, podstopni oraz montaż balustrady. W ramach prac oferujemy dwie wersje schodów – opcję klasyczną z noskiem i opcje dywanową.

W opcji klasycznej, przód stopnia wystaje, tworząc delikatne wcięcie. W wersji dywanowej z kolei, stopień i podstopień są jednakowej grubości, dając efekt rozwiniętego dywanu. W schodach dywanowych przejścia pomiędzy kolejnymi stopniami są równe, nie wystają tutaj żadne elementy.

Dodatkowo, szeroki wybór balustrad daje możliwość stworzenia projektu schodów zgodnie z indywidualnymi upodobaniami tak, aby w efekcie całość schodów idealnie wpasowała się w styl wnętrza.

Połączenie drewna i betonu daje nie tylko fantastyczne efekty wizualne, ale przede wszystkim stanowi gwarancję absolutnej trwałości i wytrzymałości.

Bezpłatna wycena